מהי תופעת הסבוריה? ממה היא נגרמת? מה דרכי הטיפול הנכונים?

מהי תופעת הסבוריה? ממה היא נגרמת? מה דרכי הטיפול הנכונים?

מהי סבוריאה?

סבוריאה (הנקראת גם סבוראיק דרמטיטיס) היא סוג של אקזמה (מצב דלקתי של העור). היא עלולה להופיע בשטחי עור שבהם יש בלוטות המפרישות חלב: קרקפת, פנים, אוזניים, קדמת בית החזה העליון וקיפולי הגוף (בית השחי, מפשעות, מתחת לשדיים ובטבור). מה גורם לסבוריאה?

ייתכן שמדובר בתגובה של העור לפטרייה שנקראת Malassezia furfur או Pityrosporum ovale. עם זאת סבוריאה בפנים אינה מחלה פטרייתית. תסמיני הסבוריאה באים והולכים. הם עלולים להחמיר בעונות מסוימות (למשל בסתיו ובחורף, כשהטמפרטורות יורדות), בעקבות שינויים הורמונליים או מתח נפשי.

איך מטפלים בסבוריאה?

אחד מהתכשירים היעילים , מה שאני ממליצה ללקוחות שלי זה מסכת קרם סבופין של חברת מג’יראי ועכשיו התכשיר מגיע באריזת הלקוח 100 מ”ל מאוד נוח לשימוש.

למרוח את הקרם פעם-פעמיים ביום באזורים הנדרשים או רגיל כמו קרם פנים. באזור הקרקפת מורחים עם קצות האצבעות על המוקדים דלקתיים ( אם הקרם נמרח בשיער, ניתן להוריד אותו במגבת, הוא אינו שומני ודביק)! ניתן וצריך בשימוש ממושך בקרם סבופין , כי מדובר בתופעת הסבוריה שהיא כרונית.

ממליצה מאוד שילוב עם תכשירי ניקוי עדינים מאוד, כמו קצף ניקוי קלאריטי פלוס, מינימום מגע עם מים חמים וחיזוק של מערכת חיסונית!

תהיו בראיים ומאושרים מהחיים!

לקנייה של מסכת קרם סבופין >>

שמן וסרום-אליקסיר ממיצוי שורש זנגביל לחידוש העור
מסכת סבופין סבוריאה 153.00 

לקנייה של קצף ניקוי עדין קלאריטי פלוס >>

קרם לפסוריאז ודלקת עור
ויטלסקין קרם מסייע בהפחתת אדמומיות/ גרד/ עור מגורה/ דלקות עור / עור יבש
ויטלסקין קרם לעור מגורה 140.00 

איך אפשר לעזור?

    איך אפשר לעזור?

    למידע נוסף לגבי מוצרים וטיפולים השאירו פרטים וקוסמטיקאית מקצועית תיצור עמכם קשר