שאלות נפוצות:

עם ביצוע ההזמנה תקבלו מסמך למייל שלכם בו פרטי ההזמנה. עם קבלת המייל תדעו שהזמנתכם נקלטה ומטופלת.

תשובה: הסדרי תשלום מיוחדים כגון הזמנת תשלום והמחאה בנקאית זמינים עם בקשה מיוחדת. אנא צרו איתנו קשר

כאן לפרטים נוספים.

העברה כספית היא אופציה במספר מדינות באמצעות אמצעי התשלום נוספים.

תשובה: אנחנו מקבלים את כל כרטיסי האשראי הבינלאומיים, וגם את אופני התשלום הווירטואלים:

ויזה

מאסטרקארד

פייפאל

העברה בנקאית

חשוב לזכור אין לשלוח את פרטי כרטיס האשראי המלאים שלך בהודעת דואר אלקטרוני אחת, מפני ששיטה זו אינה מאובטחת. אם עלייך לשלוח את פרטים אלו באמצעות דואר אלקטרוני, אנו ממליצים לחלק את מספר הכרטיס ופרטים אחרים לשני חלקים נפרדים, ולשלוח הודעות נפרדות בכדי להיות בטוחים.

ת.כל המידע המסופק לנו עי רשויות הדואר מעודכן אוטומטית במערכת שלנו.

אם ההזמנה שלך לא הגיעה בזמן הצפוי, אנא צרי קשר עם הדואר כדי לבדוק את מצב החבילה שלך.אם את לא מצליחה למצוא את ההזמנה, אנא

צרי קשר ונשלח לעזור לך. זכרי לכלול את מספר ההזמנה שלך במייל.

ברגע שנקבל את התשלום, ההזמנה שלך תישלח בדרךכלל תוך 24 שעות ותקבלי אישור על כך לדואר האלקטרוני. ניתן גם לבדוק את מצב ההזמנה דרך האתר בכל עת.

תשובה: כן! כל המידע שמתבקש בעת ההזמנה הינו חיוני לכך שנוכל להשלים את תהליך ההזמנה, ולהעניק לך מידע עדכני על המחירים והמבצעים המשתלמים ביותר ב OLY-COSMETICS. אנו משתמשים בטכנולוגיית הצפנת מידע SSL המעודכנת ביותר (128 ביט), בכדי להבטיח שכל הפרטים שלך נשמרים מאובטחים. אנחנו לא מוכרים, משכירים או מעבירים כל מידע הנוגע אלייך לצדדים אחרים.

ת. צוות האתר ישמח לענות לך בטלפון , מייל או צאט חושב לזכור התכשירים ב“OLY-COSMETICS” מסודרים לפי הגדרות יצרןעפיהגדרות כלליות של סוג העור ומטרת הטיפול. אין בכך תחליף לביקור אצל קוסמטיקאית או דרמטולוג.

ת. ייתכן מאוד. יש לנו רשת ספקים נרחבת אשר מבטיחה שמגוון המוצרים שלנו הוא הגדול ביותר בכל מקום באינטרנט ולכן אנחנו נוכל למצוא את מה שאתה מחפש, גם אם אין את מוצר זה במדינה שלך. במידה והזמנת בעבר פריט מסוים, אך אינך רואה את הפריט ברשימה, סביר להניח שהמלאי אזל.
אנחנו בדרך כלל מסוגלים לחדש את המלאי בתוך שבוע, לכן ממליצים לך להמשיך לבדוק בקביעות. למרבה הצער אנחנו לא יכולים להודיע ללקוחות בודדים כאשר הפריט מגיע או כאשר המשלוח הבא מגיע, לכן בבקשה בדקו את אתר האינטרנט עבור עדכון הפריטים.

אפשרות נגישות
גודל גופן:
בניגוד:
אפס אפשרות:
השתמש בלחצנים למטה כדי להגדיל או להקטין את גודל הטקסט: