טיפול מזותרפיה (מיקרונידלינג) בחיפה!

אחת הסיבות העיקריות לטיפול מזותרפיה (מיקרונידלינג) היא הזדקנות מתייבשות העור ואיבוד הקולגן

טיפולי מזותרפיה (מיקרונידלינג) בחיפה > או בשם המלא הידרומזותרפיה אשר מונע התייבשות העור, גורם להצערתו ולשיפור הקולגן שאנו מאבדים עם הגיל, נחשב לשיטה אפקטיבית ביותר להחזרת איזון הלחות בעור, לשמירת הזוהר, להחזרת מצב הקולגן בעור שנים אחורה ולמעשה מחייה את העור מחדש. למעשה זה האנטי אג’יינג האמיתי לעור הפנים.

לאחר סידרת הטיפולים העור שטופל “חוזר” 7-10 שנים לאחור מבחינת ייצור הקולגן, הטיפול משמר את המטבוליזם של העור, מונע יובש, מסייע בהגברת ייצור הקולגן, מסלק קמטוטים, מקטין קמטים גדולים,ממצק את העור ומונע את הזדקנותו, כאמור, עם השנים העור מתייבש. כתוצאה מכך אנו מאבדים גם חלק מן האלסטיות של העור, דבר הגורם להתייבשות ולהזדקנות העור.

איזון המים בתוך העור תלוי בהגעת המים דרך כלי הדם שנותנים הזנה לעור, בהחזקת המים בתוך התאים וכן במצב תאי השומן.בטיפול המזוטרפי העור מקבל חומרים המשפיעים על לחותו בשכבות הדרמיס והאפידרמיס, הטיפול משפר את אספקת הדם של כלי הדם בפנים, וכך הוא גורם לעור להיראות בריא וזוהר יותר, הוא גורם לחזוק הדרמיס, לגירוי התאים הבונים את הקולגן והאלסטין ומספק חמצן לעור, משפר את חילוף החומרים התוך- תאי וגורם לתאים זקנים לתפקד כמו תאים צעירים יותר.

החומרים בהם משתמשים לטיפול מזותרפיה הם: 

חומצות היאלולרוניות הסופגות מים וגורמות לעור להיות לח יותר, בריא ואלסטי ויטמינים שונים כגון:

 1. ויטמין A – לאטימות העור.
 2. ויטמין B – אחראי על המטבוליזם. שניהם מבטיחים איזון ביולוגי לעור.
 3. ויטמין C –   מעודד ייצור מלנין.
 4. ויטמין E – פועל נגד רדיקלים חופשיים.
 5. חומצות אמינו הפועלות על הקולגן והאלסטין.
 6. קואנזימים המגבירים את קצב חידוש התאים.
 7. מינרלים המשפרים את המטבוליזם, ועוד.

הטיפול מתבצע בטכניקה מזוטרפית (מיקרונידלינג) מיוחדת וגורם לגרוי בשכבה העליונה של האפידרמיס, מדובר בסדרה של כ-5-7 טיפולים, ולאחר מכן טיפולים משמרים אחת למספר חודשים, התוצאה נראית לעין כבר מהטיפול הראשון, ולאחר שלושה טיפולים העור נראה זוהר יותר,אחיד ומוצק יותר וחלק יותר. טיפול מיקרונידלינג מתבצע גם באזור הצוואר והמחשוף.

מומלץ לעבור טיפול זה החל מגיל 30, כאשר מתחילים להיראות סימני הגיל, ולכל מי שרוצה לעכב את הזדקנות עור הפנים, הטיפול מתבצע בכל עונות השנה, הטיפול מתאים לכל סוגי העור (למעט מצבי אקנה ודלקת), לגברים ונשים כאחד. טיפול מזותרפיה אינו גורם לכל תופעות לוואי.במקביל, ניתן לעשות טיפולים אסתטיים אחרים כגון: פילינג, מילוי קמטים ועוד, שכן מדובר בחומרים טבעיים המצויים בגוף .

טיפולי מיקרונידלינג (מזופן) בחיפה

אולגה טימושפולסקי: קוסמטיקאית מוסמכת, מנחה סדנאות בתחום יופי ואסטתיקה, בעלת האתר OLY-COSMETICS

לייעוץ חינם וקביעת תור לטיפול –   050-674-53-88

איך אפשר לעזור?

  איך אפשר לעזור?

  למידע נוסף לגבי מוצרים וטיפולים השאירו פרטים וקוסמטיקאית מקצועית תיצור עמכם קשר