SOTHYS - סוטיס פריז

SOTHYS - סוטיס פריז

גלו את התופעה העולמית של מוצרי SOTHYS, הזמינים בחנות המקוונת שלנו. עם נוכחות ב-90 מדינות ו-20,000 מכוני יופי, הם משלבים מומחיות טכנית עם שיטות מיוחדות לטיפולי פנים וגוף. המוצרים המעולים של SOTHYS מבטיחים את התוצאות האיכותיות ביותר, והם הוכחו לא פעם כיעילים ועמידים, והם מסייעים ללא מעט אנשים ברחבי העולם לטפח את העור בצורה משנת חיים!

22 products

מיין לפי
אמפולות זוהר למראה קורן - בוסטר אנרגטי מיידי! אפקט "מסכת זוהר שקופה" להחלקת העור והשבת הזוהר, הפחתת קמטוטים וקיבוע האיפור.
אמפולות זוהר אנרגטיות 107.00 
נוסחת הניקוי העמוק המצליחה על בסיס חומצות ליפו-אמיניות, מועשרת בחומצה סליצילית ( 2% ) ובמיקרו-גרגירי אורז המאפשרים פילינג כימי + מכני, בו זמנית עם ניקוי הנקבוביות לעומקן וטיהור העור.
דסקוואקרם פורטה קרם לניקוי עמוק ופילינג 259.00 
חדש מבית סוטיס! "אפקט זריקה ללא זריקה" BX - קורקטור קוסמצבטי להחלקת קמטים עם נוסחה חדשנית מרוכזת במיוחד עם אפקט דמוי בוטוקס
החלקת קמטים דמוי בוטוקס 642.00 
שילוב של פוליפנולים מעץ הארגן עם חומצה אלגית - להגנה ושיקום של נזקי חמצון מרדיקלים חופשיים חומצה היאלורונית לאפקט לחות והחלקה של העור
מארז 7 אמפולות אנטי אייג'ינג חיוניות 267.00 
טיפול הבהרה  אינטנסיבי תרכובת בוטנים סינרגית מ - 6 סוגי צמחים - להגבלת הופעת כתמי פיגמנטציה וחומצה קליקולית ותמצית פרי הצבר האדום - לפילינג עדין יומיומי. טיפול ביתי אינטנסיבי בן שבוע ימים שמוביל לתוצאה מושלמת!
מארז 7 אמפולות הבהרה 267.00 
חומצה היאלורונית, מלחי PCA (ממרכיבי ה NMF) תמצית אלוורה עשירה בויטמין A,B,C ו- E , מינרלים ובחומצות אמינו טיפול ביתי אינטנסיבי בן שבוע ימים שמוביל לתוצאה מושלמת!
מארז 7 אמפולות חומצה היאלורונית SOTHYS 267.00 
תרכובת ביוטכנולוגית של תמתית סויה וויטמין B8 לייעול תהליכי החמצון והתפקוד התאי. תמצית הממליס להגנה על נימי הדם, לריכוך ועידון העור
מארז 7 אמפולות חימצון והחייאה חיוניות 267.00 
תערובת של חומצות  המהווה שיא חדש של יעילות בתחום ליחוח, הבהרה, ומתיחת העור ומרכיבים פעילים משקמים, עוזרים לחידוש העור (רגנרציה) ולשימור ממתחים
מסכת לילה ויטמין C SOTHYS 286.00 
לראשונה, פתרון חדשני למצב יובש בכל סוגי העור! סרום אולטרה מזין במרקם "שמן יבש" חדיר. מעניק לעור הקלה מיידית, רכות ותחושת נוחות תוך הזנה אינטנסיבית והגנה פעילה
סרום אליקסיר 422.00 

סרום במרקם עוטף וחדיר במיוחד לעיצוב, הגדרה מחדש ועידון של קווי מתאר הפנים באופן מיידי, תוך החלקת הצוואר והמחשוף.

סרום מעצב לחיטוב הצוואר, המחשוף וקווי מתאר 577.00 
מטהר ואנטי-רדיקלים חופשיים בהשראת טיפולי DETOX לניקוי רעלנים לטיהור והגנה פעילה של העור מפני רדיקלים חופשיים (זיהום אויר, סביבת מעשנים וכו') לייעול והאצת התחדשות העור משיב חיות, זוהר ומראה בריא ורענן לעור "עייף", אפרפר ו/או חסר חיים.
סרום נעורים ז’נס דיטוקס 636.00 
 

סרום נעורים בהשראת טיפולי גלי רדיו RF למיצוק ולמניעת ריפיון, לאפקט מתיחה והרמה "ליפטינג" להעלאת דחיסות העור ושיפור הטונוס.

סרום נעורים ז’נס למיצוק העור 636.00 

סרום נעורים ז'נס למראה אחיד אשר פותח בהשראת טכניקה דרמו-אסתטית שונה, משלב מרכיבים פעילים מרוכזים לפעילות ספציפית עם מרקם ייחודי, המציע חדירות גבוהה וספיגה מהירה ואף מאפשר מריחה בשכבות של מספר מוצרים.

סרום נעורים ז’נס למראה אחיד 636.00 

סרום נעורים בהשראת טיפולי מזותרפיה מעטפת הזנה, עיבוי והחייאה אינטנסיבית המעניקה לעור נפח, רעננות וזוהר תוך החלקה ושיפור סימני הגיל.

סרום נעורים ז’נס משקם 636.00 

למילוי קמטים קיימים ועיכוב הופעת קמטים חדשים, להחלקת העור ולהפחתת סימני הגיל.

סרום נעורים נגד קמטים 636.00 

לחידוש מרקם ומראה העור במהלך שנת הלילה. בבוקר, תווי הפנים רעננים והער קורן וחיוני

קרם לילה אנרג’י 571.00 

לחידוש נעורי העור, קילוף והבהרה קלה, ליטוש ועידון הקמטים. טיפול לילי אידיאלי לחידוש ושיקום עור אפרורי ונטול זוהר עם סימני גיל, קמטוטים וקמטים.

קרם לילה נוקטואל עם ויטמין C 428.00 

קרם נוטרטיב קומפורט - הזנה עוצמתית במעטה של רכות קרם עשיר במרקם מפתיע בקלותו בניחו פירות פרחוני

מעניק לעור הזמנה אינטנסיבית במיוחד

קרם נוטריטיב הזנה עוצמתית 456.00 
המטרה: REVIVE - החייאה, חידוש הדיאגנוזה: חוסר מיצוק ואלסטיות - קמטים - כתמים הפעילות: החלקה והפחתת קמטים, הפחתה של סימני הרפיון ומיצוק העור.
קרם נעורים ז’נס למיצוק העור 477.00 

הגנה יומיומית עם פעילות כפולה על סימני הגיל, לחידוש והארכת נעורי העור שימור יופיו והפחתה אקטיבית של כל סימני הזמן סימני הגיל - דיאגנוזה קוסמטית גיל תיאורטי ממוצע 5 פורמולות ל- 5 מטרות - וגילך יישאר סודך.

קרם נעורים ז’נס ממלא ומחדש 477.00