מוצרי טיפוח לגבר

מוצרי טיפוח לגבר – מה חשוב לדעת עליהם?

טיפוח העור הוא כבר מזמן לא שייך הבלעדית רק לנשים.

אם בעבר הסתפקו רוב הגברים בגילוח ואפטר שייב, הרי שכיום, יותר ויותר גברים מקפידים על שגרת טיפוח לא פחות מנשים – החל ממריחת קרם פנים לגבר, קרם לחות, סבון פנים מומלץ לגבר, דרך שימוש בפילינג ובמסכות לפנים, כולה טיפול פנים לגברים במכון הקוסמטי.

אילו גורמים משפיעים על העור הגברי?

בדיוק כמו בעור נשי, עור הגבר מושפע ממגוון גורמים סביבתיים בהם קרינת השמש, יובש, זיהום אוויר, עישון, שתיית  אלכוהול, מתח ותזונה.

עם זאת, לעור הגברי מספר  אפיונים ייחודיים, המתבטאים במבנה האנטומי ובמרקם העור ומשפיעים על מבנה העור ומראה שלו, על מהירות הזדקנותו ועל תופעות שונות בעור.

אילו הבדלים משפיעים על אופי הטיפול הקוסמטי בגברים ומצרכים תכשירי טיפוח המותאמים במיוחד לאפיונים הייחודיים של עורם?

עובי העור- רקמת העור של גברים  עבה יותר לרוב מזו של נשים, כולל  שכבת הדרמיס, מה שמסביר את העובדה שעורם מזדקן לאט יותר. שכבת הדרמיס בעור הגברי גם מכילה יותר קולגן, אם כי פחות אלסטין..

מסת השרירים – מסת שרירי ההבעה בפנים הגבריות גדולה יותר בהשוואה לנשים, השרירים עף עבים ומסיביים יותר לעומת בקרב נשים. כתוצאה מכך, הקמטים המופיעים אצל גברים עמוקים יותר בהשוואה לנשים באותו גיל.

שיער הפנים – העור הגברי עשיר יותר בזקיקי שיער, כאשר גם הזקיקים עצמם גדולים יותר וגם השיער עצמו עבה יותר וכתוצאה מזה גורמת לדלקת. גם גילוח יומיומי גורם להסרת שכבת השומן הטבעית המופרשת על ידי העור וזה מתבטא ברגישות יתר, אדמומיות ופריחה בפנים.

בלוטות חלב- בלוטות החלב בעור הגברי גדולות בהרבה לעומת הבלוטות בעור הנשי. לכן, הוא נוטה יותר לנקבוביות מורחבות, הפרדת שומן מוגברת, מוקדים דלקתיים וחטטים.

מה חשוב שיהיה למוצרי טיפוח לגבר?

מוצרי הטיפוח לגבר צריכים להיות כאלו שיענו על צרכים בסיסיים של עור הגבר וגם כמו אצל נשים, למשל מכילים לחות והזנה, עיכוב הזדקנות העור, הרגעה אחרי הגילוח. מוצרים לטיפוח הגבר צריכים להכיל מרכיבים מזינים, שומן חיוני, ויטמינים ונוגדי חמצון. הכי חשוב קלילים במרקם.

מומלץ מאוד להקפיד פעם בחודש וחצי על טיפול פנים לגברים בחיפה במכון קוסמטי, לאבחון מקצועי אצל קוסמטיקאית לגברים והתאמה טיפול וטיפוח נכון בהמשך.

מוזמן לבוא ליעוץ ואבחון ללא עלות >> לקביעת תור חייג >>> 050-674-53-88

אולגה טימושפולסקי קוסמטיקאת מוסמכת

איך אפשר לעזור?

    איך אפשר לעזור?

    למידע נוסף לגבי מוצרים וטיפולים השאירו פרטים וקוסמטיקאית מקצועית תיצור עמכם קשר