ספריי השהייה מומלץ לגבר

“תרסיס שמן אהבה לגברים” מתייחס בדרך כלל לסוג של מוצר טיפוח אישי שנועד לשפר חוויות אינטימיות או לספק מגע חושני. הוא משמש לעתים קרובות ברגעים אינטימיים או כחלק מעיסוי חושני. תרסיסי שמן אהבה מנוסחים בדרך כלל עם תערובת של מרכיבים שיכולים לעזור להעניק לחות לעור, לספק מרקם משיי ולהעניק ריח נעים. הם מיועדים ליישום מקומי ועשויים להכיל שמנים טבעיים כגון שמן שקדים, שמן קוקוס, שמן חוחובה או שמנים אתריים כדי ליצור ארומה נעימה.

תרסיסי שמן אהבה מטרתם לשפר את החוויה החושנית על ידי יצירת החלקה חלקה על העור והוספת ניחוח עדין. הם יכולים לשמש יחידים או זוגות כדי להתמכר למפגש אינטימי ומהנה יותר. חשוב לציין שתרסיסי שמן אהבה אינם מיועדים לשימוש כחומרי סיכה בזמן קיום יחסי מין, מכיוון שהם עשויים שלא לספק את השימון הדרוש לשם כך.

כאשר בוחנים שימוש בתרסיס שמן אהבה או כל מוצר טיפוח אישי, מומלץ לקרוא בעיון את תווית המוצר, המרכיבים וההוראות שסופקו על ידי היצרן. אם יש לך חששות או רגישויות ספציפיות, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע רפואי או מומחה מהימן לקבלת הדרכה לפני השימוש במוצרים כאלה.

כמו כן, חשוב לציין שהסכמה ותקשורת פתוחה בין בני הזוג חיונית בכל מפגש אינטימי. הבנה וכיבוד של גבולות והעדפות אישיות חיוניים לחוויה בריאה ומהנה.

ספריי השהייה מומלץ לגבר

ספריי השהייה טבעי – Longer Pleasure

לונגר פלז’ר הינו פיתוח חדשני של שמן השהייה לגבר המבוסס על שמן זרעי קנאביס וקומפלקס שמנים אתריים למריחה על איבר המין הגברי, המסייע להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה.

השמן הייחודי מורכב מ%100 חומרים טבעיים ומעניק תחושה מקסימלית ומאפשר להאריך את השיא.

שמן אהבה לגברים שרוצים לחוות ריגושים ארוכים יותר במיטה ולענג את בת הזוג בעוצמות גבוהות. הספריי מיועד להנאה מוגברת וחוויה חושנית חדשה. הנאה שנמשכת ונמשכת (כמעט) כל הלילה…

לונגר פלז’ר מאפשר לכם לשדרג את חיי המין עם חוויה ארוכה ושונה ממנה שהכרתם, פשוט להתיז כמה טיפות וליהנות מתשוקה חדשה מלאה באדרנלין.
גבר, עם לונגר פלז’ר ההנאה נמשכת ונמשכת…

לאחר תקופה ארוכה של פיתוח וניסוי עשרות חומרים טבעיים שהגיעו מרחבי העולם, הגענו לקומפלקס מושלם המכיל חומרי אלחוש טבעיים לגמרי המופקים משמנים וצמחים יקרים ואיכותיים. התערובת מכילה זרעי קנאביס, שמן מנטה, שמן קליפת עץ ומרכיבים טבעים נוספים.

התוצאה :חיי מין משודרגים פי כמה וכמה, אינספור מחמאות לאגו ובת זוג שנהנית ונהנית בלי סוף!

longer pleasuer

רגע, איך משתמשים בו?

לונגר פלז’ר מיועד לשימוש מקומי, הוא לקיק, טבעוני וללא גלוטן.
יש לנער את הבקבוק לפני השימוש, להתיז 5-4 התזות על האזור החיצוני של איבר המין הגברי, עסה קלות את האזור ולאחר 5 עד 10 דקות השמן יתחיל לפעול.

 

אילו שמנים לונגר פלז’ר מכיל?

לונגר פלז’ר מכיל קומפלקס שמנים טבעיים לגמרי כמו שמן זרעי קנאביס, שמן מנטה, שמן קליפת עץ ומרכיבים טבעיים בלבד! נוספים.

 

לכמה זמן הוא מחזיק בזמן האקט?

לונגר פלז’ר מחזיק לכמה שעות של זקפה, עד שההשפעה של האלחוש יורדת. בזמן זה תיהנו מאקט ארוך יותר והנאה מוגברת.

 

כמה מכיל כל בקבוק?

בקבוק של לונגר פלז’ר הנו בנפח של 30 מ”ל ומכיל בין 50-30 מנות לבקבוק.

 

האם השמן בטוח לשימוש באיברים אינטימיים?

וודאי. השמן מכיל חומרים טבעיים בלבד ומאושר ע״י משרד הבריאות הישראלי ומפוקח תחת תקן GMP

 

למה דווקא לונגר פלז’ר?

– מאפשר שליטה מלאה על משך קיום יחסי המין
– אינו מכיל לידוקאין וללא תופעות לוואי
– מיוצר מ %100 חומרים טבעיים

איך אפשר לעזור?

    איך אפשר לעזור?

    למידע נוסף לגבי מוצרים וטיפולים השאירו פרטים וקוסמטיקאית מקצועית תיצור עמכם קשר

      מוצרים קשורים