טיפול פנים הנכון ל-עור שמן ובעייתי שגורם ל-אקנה

פצעי בגרות ועור שמן  הידועים בשם “אקנה”, הינה מחלה דלקתית – זיהומית נפוצה של בלוטות החֶלב המונחות בבסיס שורשי השיער, בבסיס כל שערה משערות גופנו, אלה הנראות לעין כמו פצעים בלחיים, פצעים במצח  או אלה העדינות המכסות את מרבית שטח גופנו, מצויה בלוטת חלב שמטרתה להפריש חומר שמנוני המשמן את השערה ומונע את התבקעותה או את ההתפצלות של,  מחלת ה-Acne מאופיינת בהופעתם של קומֶדונים (Comedones), הידועים יותר בשם “קומֶדונים – ראש שחור” או “קומֶדונים – ראש לבן”, בהופעתם של פצעונים מובלטים, פצעונים מוגלתיים חצ’קונים, גושים דלקתיים עבור לציסטות שטחיות מלאות מוגלה ועד במקרים קשים אפילו תעלות מוגלה תת עוריות / חצ’קון פנימי.

תופעת ה-אקנה ו-עור שמן מופיעה בעיקר בנעורים אך לא רק, וזאת כתוצאה מפעילות הדדית של מספר גורמים:

1. חוסר איזון הורמונלי.

2. הפרשת יתר של בלוטות חלב.

3. עודף קֶראטין.

4. חיידקים.

5. הרגלי נקיון לקויים.

אם את או אתה סובלים מתופעות אלו, זה הזמן לטפל בזה, עדיף מוקדם מדי מאשר מאוחר מדי, אקנה יכולה לגרום לצלקות ונזקים בלתי הפכים, זה הזמן להתקשר ולהתייעץ.

טיפול במכון מבוסס על פתרונות אקנה ו-עור שמן:

  • חיטוי וכיווץ נקבוביות – הסרת שומן המופרש מנקבוביות העור ותאי עור מתים וכמו כן שאריות לכלוך כגון איפור היותר נוטים להידבק ל-עור שמן.
  • ריפוי צלקות בטכנולוגיה מתקדמת ומכשור חשמלי – טיפולים בטכנולוגיות ובטכניקות חדשניות תוך כדי שימוש במכשיר מתקדם המבוסס על גלי רדיו.
  • הרגעת עור וסגירה סופית של נקבוביות

בסוף כל טיפול ינתנו טיפים והמלצות לשמירה ואיזון עור שמן ובעייתי.רוצה לקבל ייעוץ חינם בעניין עור שמן ובעייתי או כל מיני בעיות כגון פצעי בגרות:

אולגה טימושפולסקי – 050-674-53-88

Do you need help with anything?

    Do you need help with anything?

    For more information about products and treatments leave details and a professional beautician will contact you:
    Our professional cosmetologists will call you and answer all your questions.