הבהרת כתמי פיגמנטציה בפנים, מסתכם בשלוש צעדים פשוטים!

העור הוא אחד האיברים העדינים ביותר בגוף האדם. בדרך כלל יש צורך עליון לטפל בעור כדי לשמור על אורח חיים בריא. כתמי פיגמנטציה בפנים הם בדרך כלל מצב לא רצוי של העור, זה אילץ אנשים לחפש דרכים להיפטר מכתמי פיגמנטציה בפנים.

יוצגו להלן 3 הצעדים היעילים ביותר בשביל הבהרת כתמי פיגמנטציה בפנים:

ניתן לטפל בכל בעיות הזדקנות העור וכתמי הפיגמנטציה, ללא קשר לדרגת החומרה שלהם. על ידי טיפול מקצועי ונכון ניתן לשפר באופן משמעותי את המצב, כלומר לטשטש או אף להעלים את הקמטים והכתמים. בנוסף השיפור יתבטא לא רק בהסרת הכתמים וטשטוש הקמטים אלא גם במראה צעיר, זוהר ובריא יותר.

טיפול קוסמטי יעיל להסרת פיגמנטציה, נוגד פגמי עור שנגרמו על ידי מלנין
פגמים שמקורם במלנין הינם בעיית עור קוסמטית נפוצה. פגמים אלה הינם בעלי מספר מקורות, ביניהם גנטיקה, השתייכות אתנית, מין, הריון, שימוש בגלולות למניעת הריון, מנופאוזה ועוד. רדיקלים סולאריים אף הם הינם גורמים מזרזים, המגבירים הן היווצרות של פגמים חדשים שמקורם במלנין והן את ההופעה מחדש של פגמים שכבר נוצרו.

מנגנון פעולה

שיטת קוסמלאן פועלת בתוך התאים האחראים לפיגמנטציה בעור ומפחיתה את ייצור תאי הצבע באזורים בהם ישנו ייצור יתר, על מנת להעלים או לווסת פגמים לא אסתטים בעור.

אז איך זה עובד?

 • גורם לפעולה מהירה של הסרת פיגמנטציה.
 • יעיל במיוחד לכל סוגי פגמי העור (מלזמה, כלואזמה, כתמי גיל, כתמי הריון, כתמי שמש, כתמים שנוצרו משימוש בגלולות למניעת הריון וכד’).
 • ניתן להתחיל בשיטת קוסמלאן בכל שלב בשנה, כל עוד המטופלת משתמשת בקרם הגנה ולחות של מזואסתטיק על בסיס יומיומי, על מנת לאפשר חשיפה לשמש ללא השפעות שליליות על הכתמים המטופלים.
 • קוסמלאן מתאימה לכל פוטוטיפ עורי.
 • רמת בטיחות גבוהה

 

מוצרים מומלצים להבהרת כתמי פיגמנטציה בפנים:

https://oly-cosmetics.com/brand/mesoestetic/אולגה טימושפולסקי- קוסמטיקאית מוסמכת ובעלת האתר OLYcosmetics
לייעוץ חייגו 050-674-53-88

Do you need help with anything?

  Do you need help with anything?

  For more information about products and treatments leave details and a professional beautician will contact you:
  Our professional cosmetologists will call you and answer all your questions.