טיפולי שעווה בחיפה | הסרת שיער בשעווה לגברים בצפון

הסרת שיער בשעווה לגברים בכל חלקי הגוף – מה חשוב לדעת על זה?

הגיע הזמן לטפח את הגוף ולהתנקות מכל השיעורות המיותרות ..? להוריד חולצה ללא בושה עם גוף חלק..

טיפולי שעווה בקרב גברים הינו דבר נפוץ בעידן זה, כל גבר היום רוצה להראות מטופח, ללכת לים להוריד חולצה ולהרגיש נוח עם הגוף שלו. זה לא באמת משנה מה היא סיבת הסרת השיער אצלך, אבל מה שהכי חשוב לערכי המכון שעווה בחיפה זה שאתה תהיה מרוצה מהתוצאות.

  טיפולי שעווה נעשים בתנאים סטריליים ע”י קוסמטיקאית מוסמכת ומקצועית להסרת שיער בשעווה עם כמה שפחות כאב ומקסימום הצלחה. שימוש נעשה בתכשירים איכותיים ומומלצים ע”י בכירים בתחום, לדוגמה כמו שעוות שרף מיוחדת בהתאמה אישית לסוג העור והשיער שלך..

טיפולי שעווה אלו הינם מתאימים לשיער עבה וקשה או שיער דק ודליל. כמובן הטיפולים מתאים גם לבעלי עור רגיש כי לכל סוג עור יש שעווה אשר מתאימה לו, חשוב לדעת זאת מפני שימוש לא נכון בשעווה עלול לגרום לבעלי עור רגיש תופעות לוואי כגון > פצעים, אדמומיות, גירויים.

ובמקרה חריג דבר זה יכול ועלול להוביל לנפיחיות בתגובות לרכיבי השעווה או לרכיבים אחרים במהלך הטיפול או לאחר הסרת השיער שלך..

כמו כן מכון OLYcosmetics אשר מתמחה לטיפולי שעווה לגברים בחיפה מזהיר מחוסר מיומנות של קוסמטקאיות לא מוסמכות מפני שטיפול לא תקין עשוי לגרום לך נזקים כגון שטפי דם,  קריעה של העור, כוויות או צמיחת שערות תת-עורית, לכן מומלץ לך לעשות רק אצל קוסמטיקאית לגברים מוסמכת.

כי הכי חשוב זה התוצאות הטיפול, לכן מומלץ אך ורק במכון יופי מקצועי > הגוף שלך כך ישאר חלק ונקי משיער מיותר לאורך זמן רב.. אנו מציעים גם מגוון רחב של טיפולים אחרים, כגון טיפול פנים לגברים ועוד.

מה מומלץ לעשות לפני טיפולי שעווה?

לפני הטיפול: מומלץ להיחשף כמה שפחות לשמש לפני הטיפול שעווה.

בנוסף מומלץ להתקלח עם פילינג גוף ביתי להסרת שכבות העור המתות

אחרי הטיפול: אחרי הטיפול מומלץ לא להיחשף לשמש עד: 48 שעות..

איפה כדאי לעשות שעווה לגברים בחיפה?

ליעוץ חינמי או קביעת תור לצורך טיפול יופי בחיפה מכל סוג נא לפנות אל הקוסמטיקאית אולגה טימושפולסקי

קוסמטאית מוסמכת ומומלצת בחיפה.    נייד – 0506745388

איך אפשר לעזור?

    איך אפשר לעזור?

    למידע נוסף לגבי מוצרים וטיפולים השאירו פרטים וקוסמטיקאית מקצועית תיצור עמכם קשר